• Лінійне агентування
    Транспортно-експедиторські та логістичні послуги
    Портове агентування

Про компанію

ТОВ "С.М.Т.-Лтд" міцно займає лідируюче місце в числі транспортно-експедиторських та агентських компаній України.

  • Ні для кого не секрет, що результативність та ефективність сучасного бізнесу багато в чому залежить від стабільності та надійності ділових партнерів.
  • З моменту свого створення в червні 1992 року вся діяльність приватної української компанії ТОВ "С.М.Т.-Лтд" підтверджує правильність та життєвість цієї тези.
  • Наше ім'я та фірмовий знак добре відомі та чудово себе зарекомендували серед багатьох тисяч наших постійних клієнтів як в Україні, так і в інших країнах – членах СНД.
  • Наш щотижневий всесвітній контейнерний сервіс з Одеси до 250 портів світу дозволив розширити горизонти співпраці, а також дав нам можливість надати нашим клієнтам унікальний спектр транспортно-експедиторських послуг, включаючи складні логістичні схеми.
  • Щоб повною мірою відповідати високим міжнародним стандартам якості, ми, у складних соціально-економічних умовах України, приділяємо особливу увагу вдосконаленню професійного рівня наших спеціалістів, оновленню та розвитку власної технічної, транспортної та виробничої бази.
  • Стабільність та надійність компанії, її висока ділова репутація, професіоналізм персоналу, а також винятковий рівень та якість запропонованого Вам сервісу підтверджується нашим багаторічним членством у Міжнародному Клубі Взаємного Страхування (TT Club) та у міжнародних та національних професійних асоціаціях.

Членство в асоціаціях

Наша місія

Наша місія – створити максимально комфортні умови для вантажу в процесі транспортування та перевалки.

Ми знаходимося в постійному пошуку нестандартних / ефективних рішень логістичних завдань, ознайомлюємося з ними і пропонуємо нашим Клієнтам.

РОКІВ
СТАЖУ РОБОТИ

ТИС. TEU
КОЖНОГО РОКУ

ТИС. ТОНН
ВАНТАЖНИХ
ОПЕРАЦІЙ ЗА РІК

ПОРТІВ
СВІТУ